De CTW 800 zwart is een fantastische afzuigkap met een strakke afwerking. Hierdoor is deze blokschouw afzuigkap super populair. Maar niet alleen vanwege zijn uiterlijk, maar ook de afzuigcapaciteit van 600 m3. De afzuigkap is 80 cm breed.
De kap is voorzien van 3 standen en een lichtknop aan de voorkant
De bijgeleverde schouw bestaat uit twee delen die over elkaar heen kunnen schuiven. U kunt zo zelf de hoogte van de kap instellen. De ideale hoogte is 65 cm boven de kookplaat.
De metaalfilters zorgen ervoor dat het kookvet direct wordt opgevangen. Deze zijn afwasbaar en geschikt voor de vaatwasser.
De afzuigkap is voorzien van LED spotverlichting aan de achterzijde. De lampen hebben een GU10 aansluiten en zijn te vervangen door andere led of halogeen lampen
De CTW 800 zwart is ook geschikt als recirculatie-kap (zonder afvoer). U dient dan wel los de koolstof-filters te bestellen.
Klik hier voor de juiste filters
De kap is eenvoudig tegen de muur te bevestigen aan de achterzijde.
U plaatst het artikel in uw winkelwagen door onderaan de pagina op de knop "toevoegen" te klikken. Vergelijk ons met onze concurrenten zoals: Etna, Itho en AEG en u zult zien dat wij op grote afstand het voordeligst zijn!
Afzuigcapaciteit | 600 m3 |
Materiaal | RVS |
Vetfilters | 3 stuks |
Recirculatie mogelijk? | Ja |
Geluidsniveau | 42-63 dB |
Aantal standen | 3 |
Lichtschakelaar | Ja |
Terugslagklep | Ja |
Verlichting | LED |
Aansluitwaarde afvoer | 120 |